Nowe, małe auto z gazem czy bez i jakie ?

Re: Nowe, małe auto z gazem czy bez i jakie ?

18 Paź 2017, 14:08

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, szukam ekonomicznego samochodu, którym dojadę do pracy, na zakupy, czasami w dłuższą trasę, a jednocześnie 5 drzwiowego gdyż chcę kupić je w salonie i myśląc o przyszłości... więc co najmniej 10 lat chcę mieć z głowy :P
Pomyślałam o Dacii Sandero, z fabryczną instalacją oraz wyposażeniem które spełnia moje warunki za 45 000 zł.
Czy może jakieś opinie lub zdania na temat Dacii ? Nigdy nie miałam styczności z tą markę, w sobotę jadę ją wypróbować.
Agnieszka35
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 04 2006
Auto: Nie mam

Re: Nowe, małe auto z gazem czy bez i jakie ?

18 Paź 2017, 16:01

Szukam czegoś podobnego jak ty i coraz bardziej skłaniam się do corsy 1,4 z gazem . Jest dość przestronna jak na tę klasę, niedroga i dzięki instalacji tania w eksploatacji.
Wojtek72r
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 27 03 1990
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Honda
Silnik: 136km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

IV eliminacja Wojny Północ-Południe zakończona, znamy wyniki IV eliminacja Wojny Północ-Południe zakończona, znamy wyniki
    W miniony weekend, wojenny front przeniósł się z południa do centrum Polski, a konkretnie do Skaryszewa pod Radomiem. Areną zmagań był po raz drugi tamtejszy Auto Moto Show. Ubiegłoroczna edycja była bardzo kameralna, ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari 458 Spider, żółty kolor
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      Mercedes Benz f700
      received 837351286432766