Odprysk lakieru

05 Kwi 2011, 20:20

Witam. Mam na drzwiach niewielki odprysk lakieru, średnica nie więcej jak 3-4mm. widać blachę. i teraz moje pytanie:czy konieczna będzie wizyta u lakiernika czy idzie jakoś zaradzić temu samodzielnie. Do tej pory zabezpieczałem ten odprysk specjalna kredką ale teraz chciałbym zrobić z tym porządek. Poproszę o radę.
andfed
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Elbląg

06 Kwi 2011, 07:52

A w jakim miejscu jest ten odprysk bardzo widoczny? Bo kolega też miał coś podobnej wielkości na dole drzwi i oblepił dokładnie na około taśmą dał troszkę szpachli i resztę dobranym lakierem jak się w miarę wyrównał to pastą ścierną i wypolerował drzwi do listwy i nie było śladu.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

11 Kwi 2011, 00:54

Odradzam tego co kolega powiedzial. Jezeli tak zrobisz to nie ma sily zeby nie bylo sladu szpachla musi byc rowna z cala reszta bo bedzie widac dent. Ja bym ci radzil tym sie nie przejmowac auto sie starzeje to bedzie normalne :]. Jezeli juz ci naprawde zalezy to sa takie jakby kretki do samochodow na rysy ze poprostu slabiej widac jak dobrze sie spasuje to wcale nie bedzie widac zalezy jaki kolor auta masz. A jak juz jestes uparty to idz do lakiernika innego wyjscia nie ma. Ale najlepiej uzyj tych kredek
Paliwo mam we krwi !


!!!!White Dragons!!!!
Kasperr32
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: Chicago
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Vision EfficientDynamics 2009
    BMW Vision EfficientDynamics łączy w sobie futurystyczny, aerodynamiczny design nadwozia z wysoką wydajnością paliwową i ekologiczną. We wnętrzu konceptu po raz pierwszy zastosowano technikę warstwową. Dzięki wykorzystaniu ...
    Subaru Crosstrek
    Crosstrek w wersji benzynowej również znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu Consumer Reports. Silnik 2,0 l typu bokser ma moc 153 KM. W testach największej organizacji konsumenckiej w USA samochód uzyskał ...