Odprysk lakieru nadkole/drzwi w Golf V

05 Kwi 2018, 08:50

Witajcie,
Znalazłem bardzo ciekawą ofertę Golfa V, raczej nie ma się do czego przyczepić, nie wygląda na bity, jedynym mankamentem który nie daje mi spokoju jest dziwny odprysk lakieru przy szparze pomiędzy lewym nadkolem a drzwiami. Wygląda to tak :

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


Właściciel mi za wiele o tym nie powiedział. Ja sam nie wiem czy to coś poważnego, czy może od tego pójść ruda? Nadkole nie wygląda na wymieniane, śruby pod maską nie wyglądają na ruszane, wszelkie linie/szpary wyglądają "zgadzają się"
Jeśli ktoś może coś powiedzieć na temat tego defektu, czy może powstać z tego większy problem, ewentualnie ile kosztowała by naprawa tego, to bardzo proszę :) o pomoc
sremski2
Nowicjusz
 
Posty: 5
Zdjęcia: 4
Auto: Nie mam

26 Kwi 2018, 20:47

Szpara nie zgadza się i to spora rozbieżność jest tu widoczna na zdjęciu, poza tym błotnik wygląda jak by było coś przy nim robione, dołem cofnięty w stronę drzwi.

sremski2 napisał(a):Właściciel mi za wiele o tym nie powiedział.
Nie chciał pewnie żebyś za dużo wiedział skoro sam się nie dopatrzyłeś to po co zdradzać za dużo :) nie raz spotkałem się z taką reakcją od strony sprzedającego jak miał coś do ukrycia.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LS - limuzyna do dyspozycji Agnieszki Radwańskiej
    Lexus Polska, przy wsparciu Lexus Europe - podpisał umowę partnerską z Agnieszka Radwańska na rok 2013. Logo Lexus będzie widniało na tenisowym stroju Agnieszki Radwańskiej w wszystkich turniejach Wielkiego Szlema, turnieju ...
    Jak dbać o akumulator? - kilka porad
    Akumulatory w naszych autach najczęściej "padają" zimą. Przyczyn nie zawsze jednak trzeba szukać w niskiej temperaturze zimowych miesięcy. Czasami problemy zaczynają się dużo wcześniej. Akumulator jest zbiornikiem prądu. ...