Ograniczenie wbite w prawo jazdy!

Ograniczenie wbite w prawo jazdy!

13 Wrz 2009, 22:41

Witam.
Szukałem na forum odpowiedzi ale nie mogę się doszukać, a chodzi mi dokładnie o to, że jak wyrabiałem prawo jazdy jeszcze w roku 1997 wbili mi w ograniczeniach "zakaz wykonywania zawodu kierowcy" z przyczyny słabszego wzroku, ale kiedy zmieniałem prawko na nowe nie widzę żadnych ograniczeń. Stąd moje pytanie czy to ograniczenie dalej istnieje w jakiejś bazie i ciągle policja albo ktoś inny może to sprawdzić?
greggs
Nowicjusz

Miejscowość: Mazowsze

Re: Ograniczenie wbite w prawo jazdy!

13 Wrz 2009, 23:25

wykonując zawód kierowcy musisz, mieć świadectwo kwalifikacji, do którego musisz przejść kilku lekarzy w tym okulistę i zdać psychotesty :wink:
ten zapis po prostu stracił sens istnienia na Prawie Jazdy :wink:
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen T5 4MOTION Volkswagen T5 4MOTION
    Napędzane na wszystkie koła Volkswageny T5 - Transporter, Caravelle, Multivan i California cieszą się coraz większą popularnością. Dla 4MOTION z 6-biegową przekładnią manualną do wyboru są silniki TDI o mocy 103 kW/140 KM ...
    Skoda Octavia z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI Skoda Octavia z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI
    Do gamy silnikowej modelu OCTAVIA dołączyła nowoczesna jednostka 1.5 TSI o mocy 150 KM. Nowy silnik dzięki nowoczesnym rozwiązaniom daje kierowcom korzyść niższego zużycia paliwa i niższych kosztów eksploatacji. Cały ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009