Oklejanie ochronne SUV'a/teren - Warszawa(ale niekoniecznie)

11 Sty 2015, 20:56

Witam,

czy ktoś może mi polecić sprawdzony zakład, który oklei ochronnie SUV'a ?
Chodzi mi o oklejenie różnych elementów nadwozia różnymi grubościami folii, te elementy które najbardziej narażone są w terenie grubszą folią, inne o mniejszej grubości (folia transparentna).
Szukam kogoś, kto się na tym zna (bo ja nie), odpowiednio dobierze folie, zrobi to z głową i estetycznie.

Pozdrawiam i dziękuję
Sławek
Trout
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2000
Auto: XC90

19 Sty 2015, 15:45

Cześć,

mam do czynienia z terenem to może coś polece.
Zapytaj w CAR WRAP POLAND zmieniałem u nich kolor to może Ci pomogą w kwestii folii zabezpieczającej.

Pozdrawiam
Mateusz
MateuszEł
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Range Rover

01 Mar 2017, 23:31

Hej hej,
odezwij się do specjalistów z Packflex.
Mają ogromną wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie. Jeśli chodzi o folie ochronne to maja ogromny wybór i bardzo dobrze doradzą. A auta oklejają perfekcyjnie, widziałem bo byłem na sali operacyjnej. :wink:

Oklejanie ochronne SUV'a/teren - Warszawa(ale niekoniecznie) Oklejanie ochronne SUV'a/teren - Warszawa(ale niekoniecznie)
autowrapper
Obserwowany
 
Posty: 2
Zdjęcia: 4
Auto: Range Rover Evoque
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak spać podczas wyprawy samochodowej?
    Wyjazdowe pomysły na nocleg to prawdziwa karuzela. Do dyspozycji mamy kempingi, agroturystykę, hotele i… własne samochody. Oto kilka sposobów, jak urządzić się z noclegiem i które rozwiązanie może być ...
    Jak powstaje Toyota GR Yaris?
    To najbardziej wyjątkowy hot hatch na rynku, więc i jego proces powstawania odbiega od standardu. Toyota GR Yaris powstaje na specjalnej linii produkcyjnej fabryki Toyota Motomachi, w której dawniej powstawał Lexus ...