Oklejenie auta Passat b7

Oklejenie auta Passat b7

14 Mar 2019, 14:43

Witam serdecznie czy może się ktoś wypowiedzieć o usługach firmy krucza18 czy może są w okolicy Kujawsko-Pomorskie sprawdzone i rzetelne firmy które nie spieprzą roboty. Interesuje mnie kompletnie inny kolor niż mam dotychczas.
Kuba1990
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 19

Re: Oklejenie auta Passat b7

15 Mar 2019, 09:56

Jak masz niedaleko do nich to ja bym podjechał i pogadał z nimi niech pokażą projekty które robili. Będziesz widział jak to wygląda i sam ocenisz.

Ważna jest też jakoś folii którą zastosują. Podpytaj ich na czym pracują i jak przygotowują auto do takiego obklejania. Takie informacje na pewno wyjaśnią Ci sporo wątpliwości.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

15 Mar 2019, 14:52

Tu masz rację bo widziałem ich stronę internetową i wycena jest indywidualna. To znaczy jest podział na samochody małe, średnie duże i suvy. Widziałem ich parę projektów już po oklejeniu i nie ma się do czego przyczepić. Pytanie ile takie oklejanie pochłonie dni roboczych bo nie ukrywam auto mogę oddać maks na 2-3 dni.
Kuba1990
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 19

15 Mar 2019, 15:31

W 2-3 dni powinni sie wyrobić
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chcesz zmienić pas? Pamiętaj o pięciu ważnych zasadach! Chcesz zmienić pas? Pamiętaj o pięciu ważnych zasadach!
    Bardzo często przy wzmożonym ruchu na autostradzie czy na innej wielopasmowej drodze kierowcom wydaje się, że warto zjechać na sąsiedni pas, bo samochody poruszają się po nim szybciej. Dlaczego czasami nie warto tego robić? ...
    "Kraków Mobilny" - zniżki dla kierowców hybryd w Krakowie "Kraków Mobilny" - zniżki dla kierowców hybryd w Krakowie
    Przejazd bus pasami, zniesienie opłat za miejsca postojowe, wjazd do wybranych stref ograniczonego ruchu – na te przywileje będą mogli liczyć właściciele aut hybrydowych i elektrycznych w Krakowie. To pierwsze miasto ...

•