Opel astra g 1.4 LS

Opel astra g 1.4 LS

07 Maj 2010, 14:56

Witam Kupuje opla astre 1.4 LS z 2000r , powiedzcie mi co oznacza to LS ?? jakis pakiet wiem tylko tyle że samochud mam Z Przodu elektryczne szyby , wspomaganie , centralny zamek z pilotem i 2 poduszki z przodu o wiecej nie pytałem ,,,,,,zna może ktos z was to auto ?? powiedzcie czy ma klimatyzacje , i inne bajery jaki to pakiet wyposarzenia
BNA
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: Kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM Śmiała stylistyka nadwozia oraz unikatowe wnętrze Opla ADAM
    Model ADAM wprowadza do segmentu A docenianą już filozofię projektowania firmy Opel, polegającą na "łączeniu artystycznego kunsztu z niemiecką precyzją ". Opel ADAM - w przeciwieństwie do pojazdów firm konkurencyjnych ...
    Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...

•  
    • Opel Tigra, czarna, alufelgi
      Autosacrum 2006
      Jak często Polacy kontrolują ciśnienie w oponach
      Men's Day 2010