Opel Astra III kombi, 1.7 CDTi 110KM - kilka pytań.

Opel Astra III kombi, 1.7 CDTi 110KM - kilka pytań.

04 Maj 2014, 16:48

Witam.

Na dniach mam zamiar kupić autko i póki co wybór padł na :

Opel Astra 1.7 CDTi 110 KM w kombi z 2010 roku.

Co możecie mi powiedzieć o tym aucie i silniku ?

Jak z awaryjnością, ze spalaniem ? Z dostępnością części raczej problemu nie będzie ale jak jest z ich cenami ? Jakieś typowe słabe punkty ?
Opel Tigra 1.6 106KM --> MG F 1.8 146KM --> MG ZR 1.8 160KM --> Lancia Kappa 3.0 V6 204KM --> może w końcu będzie coś w czym nie padnie uszczelka pod głowicą :D
mg1989sos1
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Opel Astra III kombi, 1.7 CDTi 110KM - kilka pytań.

31 Maj 2014, 13:23

Witam, aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem astry h w kombi ale z silnikiem 1.9 cdti 120km, jeździłem ostatnio tym modelem o który pytasz i powiem szczerze, że do mojej astry ta nie ma polotu. W 1.7 CDTI silnik pracuje dużo głośniej, spalanie takie samo jak u mnie czyli od 6-8l/100km, jeżeli chodzi o awaryjność to raczej znikoma :) Czyli, standardowe wymiany płynów, elementów zawieszenia i ew. rozrząd. Wystarczy lać dobre paliwo i jeździć :)
mbinek2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 08 1990
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: ASTRA H
Silnik: 1.9 CDTI 120KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...
    Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Bora, szerokie alufelgi
      Mercedes-Benz W 111, tył
      Car Hi-Fi
      Aplikacja SkyCash - płatność za parkowanie