Opel Astra J

Opel Astra J

14 Cze 2015, 17:06

Witam

Ostatni temat już niestety nieaktualny: https://www.forumsamochodowe.pl/jaki-silnik-do-astrry-3-gtc-vt85513.htm (do zamknięcia)

Powiększył mi się budżet dlatego myślę o nowym samochodzie. Chciałbym jednak zostać przy Astrze, tylko nie wiem jaki silnik i typ nadwozia będzie dla mnie najodpowiedniejszy. Do pracy mam 10km + jakaś trasówka 200km/miesiąc. - więc chyba benzyna będzie najodpowiedniejszym wyborem. Dobrze by było mieć mocy pod maską więc chyba 140KM i 1.4l. lub 1.6l Turbo 180KM?

A co do nadwozia są duże różnice w cenie pomiędzy gtc/opc/hatchback?
kamarosz
Nowicjusz

Auto: Skoda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Zielony Pociąg" Audi, napędzany energią z odzysku
    Koncern Audi rozwinął "zielony dywan", premier Badenii – Wirtembergii Winfried Kretschmann, dokonał otwarcia pierwszego odcinka kolejowego, służącego Audi do transportu towarowego, nie zanieczyszczającego środowiska ...
    Opel Astra - kompaktowy hatchback do miasta Opel Astra - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku tego hatchbacka odmiana Dynamic wyposażona w silnik Diesla o pojemności 1,6 litra i mocy 136 KM została wyceniona na kwotę 91 200 zł. Napęd przekazywany jest w tym przypadku za pomocą automatycznej skrzyni biegów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Mazda rim