Opel Corsa B enjoy Pytanko

28 Maj 2007, 16:55

A wi?c witam wszystkich!
Mam 14 lat i ostatnio przyda?y?a mi si? nastepuj?ca przygoda.Jad?c z siostr? napotkali?my du?e pole asfaltu wi?c nic innego tylko ja poprosic aby dala pobawic sie swoja 2,5 letnia Corsa Enjoy.Na pocz?tku wsiad?em oczywi?cie tracycyjnie odpali?em samochodzik,jak zauwa?yli?cie pogoda ostatnio daje nam bardzo du?o ciep?a w ma?opolsce wi?c w?aczy?em sobie kilmke:D Wkoncu ruszylem z wielkim podnieceniem bo po raz pierwszy prowadzilem jej samochodzik(chodzi oczywi??ie o to ze wczesniej mia?a inne i nimi jezdzilem a teraz kupila uzywke Corsy i po raz pierwszy j? prowadzi??m)A wi?c nawet go neizgasi?em :D jezdzilem sobie naokolo placu zeby przyzywyczajic sie do sprzegla (Wg. mnie kazdy samochod ma inne :P)Stan??em sobie na ?rodku i chcia?em zobaczy? czy w tym samochodziku rusze z lekkim piskiem opon zeby jej nie trzec nowych:PWylaczylem klimke bo zawsze 10 koni do przodu :D I tradycyjnie sprzeglo do dechy polowa gazu i po chwili sprzeglo do prawie do konca zeby nie zgas gaz do polowy pisn??em wcisnalem sprzeglo spowrotem zeby nie ruszyc jak szalaeniec i nacisna?em hamulec.Czy nie orientujecie sie moze czy przy masie 1t i przy silniku 1,4 moge cos ciekawego na niej wykrecic?Bo ten pisk byl dziwny no ale nie mozna sie wszystkiego spowiedziwac bo 65 konnej maszynie xD:D.to by?a taka moja ma?a przygoda jezeli was dziwi moj wiek to nic nowego ale juz w wieku 7 at prowadzilem autko mojego dziadka (maluszka oczywiscie):)No a teraz jest o wiele lepiej z moja jazda czasami siostra na starym aucie uczyla mnie jezdzic a nie tylko dawala wariowa? :PMój wujek jak przyjezdam na wie? tez mnie uczy duzo wiec sporo wiem o autach :) jak na moj wiek :
P.S nie my?lcie ze moja siora nie umie prowiadzi? bo to kobieta :P Prowadzi zajebiscie :P uwielba zwiekszac zuzycie benzyny :PChyab wiecie o co chodzi :D
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk

28 Maj 2007, 18:16

Nie podniecaj się :lol: A wogule o co chodzi w tym pytaniu ??
Daroo
Początkujący
 
Posty: 165

28 Maj 2007, 19:09

Tiaaa, nie podniecaj się, bo mój brat w wieku lat 4 potrafił starą Betę wujka wyprowadzić z garażu na lusterka :P A tak poza tym, jeśli chodzi Ci o Corsy, to nie wiem jak te nowsze, ale wiem że stare Corsy z silnikiem 1.0 były straszne muły, z silnikiem 1.2 szły dużo lepiej, no a jak miała 1.4, to z tego co słyszałem to były "rakiety", takie dla małych dresików... Tak więc przypuszczalnie "coś Ci się uda wykręcić". Do tego dwie małe sugestie:
1. Każdy samochód ma inne srzęgło i to nie tylko Twoje wrażenie, to fakt.
2. Wyrażenie "zajebiście" razi trochę u 14-latka...

Popracuj nad formą wypowiedzi, a potem się pochwal na forum swoimi osiągnięciami. Powodzenia w paleniu gumy, driftach, itp. Pozdrawiam ;)
DFireCrow
 

29 Maj 2007, 18:39

To Fire Crow Gratulacje dla Twojego brata :P Ja osobiscie na lusterkach nienawidze jeździć(No ale jezeli on mial 4 lata) :))Dzienki za odpowiedzi :P:DSiostra przyjeżdza do mnie jutro to zdam wam relacje czy uda mi sie wykrecic coś fajnego :D
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM
    Nissan Micra to samochód napędzany przez turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 0,9 litra i o mocy na poziomie 90 KM. Średnie spalanie w tym przypadku to około 4,8 l/100 km, natomiast z użyciem sytemu Start-Stop ...
    Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV
    Kia Carens to kompaktowy MPV (Multi-Purpose Vehicle) zaprojektowany całkowicie od nowa z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny. Aerodynamiczna sylwetka, design "cab forward", wybór czterech jednostek napędowych, czterech ...