Toyota Yaris - zły środek do czyszczenia kokpitu i problem

14 Maj 2007, 20:51

Witam,
W mojej toyocie,wystąpił pewnien problem.Otoż właściciel przede mną chciał wyczyścić kokpit ale użył złego środka i efekt koncowy jest taki ze polowa deski rozdzielczej bardzo nie estetycznie wyglada(wyzarta).
I tu rodzi się moje pytanie, ile bedzie kosztowała mnie wymiana? czy moze macie jakieś inny pomyśly?
ozzi
Nowicjusz
 
Posty: 6

26 Maj 2007, 17:04

ozzi napisał(a):Witam,
W mojej toyocie,wystąpił pewnien problem.Otoż właściciel przede mną chciał wyczyścić kokpit ale użył złego środka i efekt koncowy jest taki ze polowa deski rozdzielczej bardzo nie estetycznie wyglada(wyzarta).
I tu rodzi się moje pytanie, ile bedzie kosztowała mnie wymiana? czy moze macie jakieś inny pomyśly?
Wymiana bedzie kosztować majątek.Więc wymyśl inne rozwiązanie :wink:
adrianvice
Nowicjusz
 
Posty: 42
Miejscowość: Sandomierz

27 Maj 2007, 19:54

Najlepiej będzie wymienić całą deskę tylko masa przy tym rozkręcania ;) poszukaj czasem można kupić cały taki element, albo na szrocie gdzieś sobie wymontować. Może to nie być taka droga impreza pod warunkiem że sam sobie wszystko przełożysz. Jeżeli nie masz poduszki w desce to można pomyśleć o obszyciu np. skórą widziałem parę fajnych kokpitów tak zrobionych tylko to dosyć droga impreza.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

29 Maj 2007, 18:51

Tiaaaa.... Jaki masz kokpit plastik?jeśli tak to pomyśl o spray'u tylko idź to fachowca zebys sobie szyby nie zamalował :D:)Prawdą jest to ,że wymiana całego kokpitu będzie kosztowała majątek. A jeśli nic z tych żeczy to to zrób tak jak mówi adrianvice
It's nice to be important but is more important to be nice
soleQ
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: kRk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy to koniec Diesel’a? Emisja spalin ma ciąg dalszy
    W ostatnich latach przemysł motoryzacyjny znalazł się w centrum jednej z największych afer związanych z emisją spalin. Skandal, który stał się powszechnie znany jako "dieselgate", odsłonił kompleksowy proceder fałszowania ...