Opel Insignia 2.0 81KW przy redukcji wybija mi 4 bieg

Opel Insignia 2.0 81KW przy redukcji wybija mi 4 bieg

13 Maj 2019, 08:04

Witam.

Jestem w posiadaniu Opla Insigni 2009rok 2.0 81KW.

Mam taki problem, że przy redukcji biegów wybija mi "4" czy to może być skrzynia czy jest jakaś szansa że to coś mniej poważnego ?

będę wdzięczny za odpowiedź.

pozdrawiam
loret
Nowicjusz

Re: Opel Insignia 2.0 81KW przy redukcji wybija mi 4 bieg

13 Maj 2019, 19:34

Nie ma znaczenia czy redukujesz z 5 czy też z 6 od razu na 4? Prędkość z jaką się poruszasz nie ma też znaczenia?

Próbowałeś zrobić najpierw redukcję na 3 (bez puszczania sprzęgła) i dalej na 4? Też jest ten problem?

Czy przy tej redukcji czujesz po lewarku, że bieg wchodzi do końca?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy
    Wiosna to czas, kiedy kierowcy są szczególnie narażeni na oślepiające działanie promieni słonecznych. Najlepiej ochronią nas przed nimi właściwie dobrane okulary przeciwsłoneczne. Badania wykazały, że używanie takich ...
    Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...

•