OPŁACONE AUTO Z NIEMIEC A SPRZEDAŻ

OPŁACONE AUTO Z NIEMIEC A SPRZEDAŻ

14 Lis 2011, 15:18

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.
Mam pewien problem zakupiłem auto od handlarza który dokonał wszelkich opłat pozostawiając mi zaledwie rejestracje. Niestety w wyniku nagłej ciężkiej sytuacji rodzinnej muszę sprzedać to auto. Obecnie jeszcze nie zarejestrowałem samochodu i nie byłem w US ponieważ jestem zwolniony z opłaty skarbowej na podstawie faktury.
W związku z powyższym moje pytanie brzmi czy muszę odwiedzić WK i zapłacić za rejestrację i polskie tablice czy mogę sprzedać auto na żółtych tablicach niemieckich.
Byłbym wdzięczny za pomoc.
cleberlang
Obserwowany

Auto: AUDI a6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy
    Wyprawa Mazdy "Północ-Południe SKYACTIV" dotarła do mety. Właśnie zakończyła się dwutygodniowa podróż Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego w ramach projektu Północ-Południe SKYACTIV, realizowanego przez ...
    Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009