Opuszczony Lexus SC400 pod Centrum Handlowym

Opuszczony Lexus SC400 pod Centrum Handlowym

05 Sty 2019, 04:36

Hejka wszystkim. Mam takie pytanko, do ludzi którzy są ze śląska, dokładniej to z okolic Czeladzi.

Pod centrum handlowym M1 stoi od paru lat opuszczony biały lexus SC400 o rejestracji DDZ 47C3, i bardzo mnie zaciekawiło co takiego stało się z tym autem, że nikt go nie sprzedał, nie odholował nigdzie, po prostu stoi stoi. Szczególnie, że takich autek w Polsce jest mało. Zawsze kiedy przejeżdżam obok tego auta nachodzą mnie myśli, jaka była historia tego auta, i dlaczego tak skończyło..

Jeśli ktoś coś wie, proszę oświećcie mnie!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
majkelowski
Obserwowany

Re: Opuszczony Lexus SC400 pod Centrum Handlowym

05 Sty 2019, 13:11

majkelowski napisał(a): DDZ 47C3
Piszesz ze samochód
majkelowski napisał(a): stoi od paru lat opuszczony
Jednak jak patrzę na nr.rej.to moze on tam stać najwyzej 1-1.5 roku a to troche jednak roznica.Wniosek moj wyplywa z tad ze jak kupiłem sam.w kwietniu 2017r i mam nr.rej. normalny tzn.XXXGZ40....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...
    Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...

•