Oszczędne auto do 8tyś.

Re: Oszczędne auto do 8tyś.

05 Paź 2009, 06:04

Lanos no moze i sie kojarzy z dziadkiem ale jakbys zauwazyl to coraz wiecej mlodych zaczyna jezdzic wlasnie Lanosem
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Oszczędne auto do 8tyś.

05 Paź 2009, 14:32

Ibiza lub Cordoba też ewentualnie wchodziłyby w grę aczkolwiek dosyć drogo stoją. Co do Lanosa - nie patrze na to z kim dane auto się kojarzy. Brałbym nawet BMW gdyby mało paliło :). Wszystko to, to stereotypy, tak jak np to, że Volvo jest dla emerytów a w przyszłości ja sam dla siebie chciałbym S60. Jak to kumpel powiedział o BMW - "BMW to fajne auta, tylko że mają kiepskich właścicieli". Lanos po prostu jakoś mi się nie podoba a chciałbym czuć trochę radości patrząc na swoje pierwsze, własne autko. Wpadłem na coś takiego [link wygasł] Może i trochę przekracza mój obecny budżet ale jeśli wstrzymam się do 10tego następnego miesiąca to spokojnie też będzie wchodził w grę. Co o tym sądzicie?

Wróciłem z pracy i coś mnie natchnęło - myślałem o Carismie ale brałem zawsze pod uwagę GDI a przecież jest jeszcze 1.6 (100KM). Zobaczcie to [link wygasł]
avenger
Nowicjusz

Miejscowość: łódzkie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005) Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005)
    Geneza Lexus IS pierwszej generacji dostępny był początkowo jedynie jako sedan z dwulitrowym silnikiem. W 2001 roku do oferty wprowadzono wersję kombi o nazwie SportCross oraz wersję IS 300 z legendarnym silnikiem 2JZ. Modernizacje: ...
    Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn
    W Sobotę 26 maja Olsztyn zamienił się w nocną stolicę streetracingu. Kilkadziesiąt aut z kilkusetkonnymi silnikami ścigało się na ulicy Lubelskiej w Olsztynie obok Makro. Na NIGHT POWER Grand Prix chyba nikt się nie nudził. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył