Oszczędne auto na gaz

Oszczędne auto na gaz

04 Paź 2008, 21:23

Mam problem mam 9000zł które mogę przeznaczyć na auto, chciałbym kupić jakieś autko oszczędne (gaz) ale zarazem przestronne zastanawialem się na felicją punto sieną lub brava - jak widać przeważa fiat(może dlatego że jeżdżę obecnie cienkim)ale jestem otwarty na Wasze podpowiedzi propozycje co by kupić.
widzewiak2
Nowicjusz

Re: Oszczędne auto na gaz

04 Paź 2008, 21:35

Felicje i siene odpuść , gaz tez odpuść

podbij lepiej do corroli , civica , golf , może stara octavie da się wyrwać ?? możesz także przemyśleć citroena xsarę , i lagunę I gen.
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika

04 Paź 2008, 21:37

Gaz odpuść, za tą kasę dorwiesz już jakiegoś w miarę TDI albo JTD.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

04 Paź 2008, 22:13

kolego gaz sobie odpusc lepiej szukaj czegos w tdi to tej kasy proponuje ci golfa 3 lub civic
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...
    Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze Wystawa Techno Classica - Audi świętuje dwa jubileusze
    Podczas tegorocznych targów samochodów zabytkowych Techno Classica w Essen, które odbędą się od 10 do 14 kwietnia, Audi Tradition będzie świętować dwie znaczące rocznice. W hali numer siedem, marka z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI