OSZUST!!! Gniezno - Maciej Lauchstadt

OSZUST!!! Gniezno - Maciej Lauchstadt

30 Sie 2013, 08:16

Witam wszystkich!! Poszukuję informacji na temat Macieja Lauchstadt Gniezno ul. Mieszka I 36/6. Kto wie lub ma jakie kolwiek informacje na temat tego sprzedawcy proszę o informacje. Serdecznie dziękuję.
Nadmienię, że kupiłem w tym komisie pół roczne auto z niewielkim przebiegiem, które okazuje się że bylo nieżle bite poza tym jest inny silnik niż wpisany w dowodzie rejestracyjnym (inna pojemność). W dniu zakupu pojechałem z pracownikiem auto komisu sprawdzić autko do autoryzowanego serwisu, gdzie stwierdzono iż była robiona drobna naprawa auta lecz nieznacznie (prawdopodobnie wymiana przedniej szyby), poza tym auto zostało podłączone pod komputer i nic nie wykazało, żadnych usterek. W chwili obecnej jestem bardzo rozczarowanygdyż wychodzą nowe nieznane usterki.
marc67
Nowicjusz

Auto: Audi

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI E (od 2008) - samochód elektryczny MINI E (od 2008) - samochód elektryczny
    BMW Group po raz pierwszy zaprezentowała MINI E w 2008 roku, wprowadzając flotę ponad 600 zasilanych wyłącznie elektrycznie pojazdów do codziennego, prywatnego użytku. Zapoczątkowano szeroko zakrojony projekt pilotażowy, ...
    Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Dziewczyny
      Subaru Impreza STI
      Park maszyn