Panda II - która lepsza?

Panda II - która lepsza?

12 Gru 2016, 19:33

WItam, mam pytanie ponieważ słabo się znam na autach, a pytając po rodzinie każdy ma jakieś swoje mądrości i uważa, że to on zna się najlepiej więc założyłam temat tutaj aby dowiedzieć się która Panda lepsza, chyba że ktoś ma inne propozycje dla mnie.
Potrzebuje auta na dojazdy do szkoły ok 10km w obie strony, na jakieś zakupy czy od czasu do czasu wyjazd do rodziny, więc chciałabym auto które mało pali, ew. w gazie, diesel odpada. Małe zwinne 5 drzwiowe i z w miarę dużym bagażnikiem na możliwości hatchback'a. Mój budżet sięga w granicach 7-8 tysięcy.
Myślałam nad pandą -
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
czekeryza
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Panda II - która lepsza?

12 Gru 2016, 19:46

1. Auto po flocie, sprzedaje handlarz
2. 2k wyświetleń i nadal wisi?
3. Tutaj też bardzo dużo wyświetleń, a dobre auta z gazem idą niemal na pniu
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV Nowa Kia Carens - kompaktowy MPV
    Kia Carens to kompaktowy MPV (Multi-Purpose Vehicle) zaprojektowany całkowicie od nowa z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny. Aerodynamiczna sylwetka, design "cab forward", wybór czterech jednostek napędowych, czterech ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LFA Nurburgring
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Kandydatki na MISS, 36
      Audi Q1 Compact SUV - widok z boku