Peugeot 206 cc 2.0 s16 - Wyświetlacz środkowy i manetka wycieraczek

20 Lut 2023, 10:09

Witam, mam problem i pytanie. Złącze w wyświetlaczu środkowym nie łączy dobrze a sam wyświetlacz ma martwe piksele, chcę go wymienić ale wydaje mi się że jest albo nieoryginalny albo jakiś starszy, Peugeot 206 cc 2.0 s16 - Wyświetlacz środkowy i manetka wycieraczek wielkość wyświetlacza jest taka sama jak w typie wyświetlacza "B" ale nie ma funkcji sprawdzenia spalania, czujnika otwarcia drzwi i innych funkcji które są w typie B. Czy jak zamontuję typ B to zadziała i czy będzie opcja korzystania z tych funkcji? Dodatkowo przełącznik zespolony przy manetce wycieraczki nie ma przycisku ani nie jest okrągły jak inne, więc wydaje mi się że nie ma opcji zainstalowania przycisku. I tu kolejne pytanie, czy zamontowanie przełączników z przyciskiem w manetce pozwoliłoby na korzystanie z funkcji wyświetlacza typu B? Dokładny model samochodu to Peugeot 206 cc 2.0 s16 data pierwszej rejestracji to 30.03.2001r. Próbowałem znaleźć jakieś dokumenty na stronie producenta ale data produkcji tam zaczyna się od grudnia 2001 roku.
Fedkowsky
Obserwowany
 
Posty: 1
Zdjęcia: 1

  •