Peugeot 208 rok 2013. Problem z wyświetlaniem zdjęć

Peugeot 208 rok 2013. Problem z wyświetlaniem zdjęć

12 Kwi 2019, 21:20

Witam.Czy ktoś może mi pomóc krok po kroku jak wyświetlać zdjęcia na ekranie multimedialnym bo jest taka opcja. Z telefonem się łączy, kontakty wyświetla.muzykę z You Tuba odtwarza. Byłem w serwisie Peugeota Auto Club w Poznaniu i facet po godzinie się poddał.
Wosiuh
Nowicjusz

• Re: Peugeot 208 rok 2013. Problem z wyświetlaniem zdjęć

12 Kwi 2019, 22:48

Gdzie były umieszczone zdjęcia które chciałeś wyświetlić na ekranie multimedialnym w samochodzie?
    Jeżeli były w telefonie to raczej ich nie wyświetlisz ale jak wrucisz na jakąś kartę SD którą umieścisz w urządzeniu to wtedy nie powinno być problemu z ich wyświetleniem.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
    Auto: Nie mam

Re: Peugeot 208 rok 2013. Problem z wyświetlaniem zdjęć

13 Kwi 2019, 19:36

Cześć.Zdjęcia chciałem wyświetlić przez Bluetooth tak jak muzykę ale po kablu ani z pendrivea też nie wyświetla.
    Wosiuh
    Nowicjusz

14 Maj 2019, 12:16

Czy jakieś zdjęcia które są w tym urządzeniu zapisane wyświetla? Czasami są takie testowe, przykładowe wgrane bezpośrednio na dysku.

Problemów może być kilka np. wielkość, ciężar zdjęcia, także format itd.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
    Auto: Nie mam

16 Maj 2019, 22:11

Witam.Zrobiłem kilka zdjęć w różnym formacie i o różnej rozdzielczości i nic z tego oczywiście próbuje tylko z telefonu z pamięci zewnętrznej też nie wyświetla.
    Wosiuh
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy Nie używasz okularów przeciwsłonecznych? Gorzej widzisz w nocy
    Wiosna to czas, kiedy kierowcy są szczególnie narażeni na oślepiające działanie promieni słonecznych. Najlepiej ochronią nas przed nimi właściwie dobrane okulary przeciwsłoneczne. Badania wykazały, że używanie takich ...
    Sześć na dziesięć dużych firm chce zrezygnować z diesla Sześć na dziesięć dużych firm chce zrezygnować z diesla
    Rynek flotowy systematycznie odwraca się od technologii Diesla. Zgodnie z wynikami ankiety przeprowadzonej przez RAC Business, 62 proc. firm rozważa wycofanie ze swojego parku samochodów zasilanych olejem napędowym. ...

•  
    • Warto przeczytać