Peugeot 406 3.0 V6 uszkodzona przekładnia?

Peugeot 406 3.0 V6 uszkodzona przekładnia?

03 Wrz 2018, 16:29

Witam, posiadam Peugeota 406 coupe 3.0 v6 1997 r, niedawno oddałem auto do mechanika w celu naprawy przegubu oraz elektryki (auto nie odpalało) w czwartek auto odebrałem, a w piątek znów nie odpalił więc telefon do warsztatu. W sobotę mechanik zabrał auto na lawecie, podczas załadunku kilkukrotnie skręcił kierownicą aż było słychać coś w rodzaju przeskakujących zębów na kierownicy. Dziś dzwonię i okazuje się, że w aucie do wymiany jest pompa paliwa plus przekładnia kierownicza. Czy możliwe jest by uszkodzili ją przy ładowaniu auta na lawetę? wcześniej nie było żadnych objawów uszkodzenia tej części, dodatkowo mechanik grozi że nie odda auta bez wymiany przekładni. Proszę o pomoc
robertldz
Obserwowany

Re: Peugeot 406 3.0 V6 uszkodzona przekładnia?

03 Wrz 2018, 23:46

robertldz napisał(a):Czy możliwe jest by uszkodzili ją przy ładowaniu auta na lawetę?
Nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem i też osobiście nie sądzę aby to było możliwe
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 50
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Spokojna emerytura sportowych legend Toyoty Spokojna emerytura sportowych legend Toyoty
    Zdjęcia tego auta obiegły ostatnio strony poświęcone sportom motorowym. Toyota Supra czwartej generacji, która jeszcze w 1999 roku brała udział w wyścigach japońskiej serii, teraz niszczeje pod jednym z warsztatów. ...
    Kompaktowe crossovery - większa popularność i ciekawy styl Kompaktowe crossovery - większa popularność i ciekawy styl
    Kompaktowe crossovery niezmiennie zyskują coraz większą popularność. Rynek tych aut – zgodnie z danymi JATO Dynamics – zwiększa się o około jedną czwartą rocznie. Dzisiaj takie modele wybierane są nie tylko przez ...

•