Peugeot 5008 2016 włączenie filmów na ekranach

27 Wrz 2020, 15:49

Hej! Czy ktos może mnie naprowadzic co powinienem kupić aby moc dzieciakom puszczac bajki podczas podróży? Najlepiej z opcja przesyłu z telefonu jeśli jest taka mozliwosc. Z tego co czytalem to jakis tv box bo jest wejscie av w aucie ale który, jaki i co z zasilaczem? Ma ktoś sprawdzone urzadzenie??
batzmc
Obserwowany
 
Posty: 2

28 Wrz 2020, 12:12

Napisz co masz w samochodzie zainstalowane? Masz jakieś ekrany w zagłówkach? I czy jest to oryginalnie montowane czy dokładane?

Czy ma to być całkowicie nowe rozwiązanie i nic jeszcze nie masz do niego?
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9788
Zdjęcia: 34

28 Wrz 2020, 12:46

Zainstoalawne mam dwa monitory w zaglowku, i w srodkowym slupku sa wyjsca av1 i av2 do drugiego monitora. Wszystko jest fabryczne, wyglada to dokladnie w ten sposob: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3714906.html
Teraz doczytałem ze powinienem miec tez sluchawki bluototh do tego zestawy ale musze dokupić, i niby musza być te oryginalne co też jest tmdla mnie dziwne skoro to przecież standard.
Tak najlepiej nowe sprzet chciałbym dokupic. Z tego co wiem moglbym dokupic byle jaki odtwarzacz samochodowy dvd ale nie potrzebuje dodatkowego ekranu. Moze sa jakies inne ciekawsze rozwiazania? Fajnie jakby mial androida odrazu
batzmc
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wskazania sondy lambda za katalizatorem
    Przy sprawnym katalizatorze sonda za nim na postoju pokazuje mi niskie wartości ok. 0.1V podczas jazdy są to wysokie odczyty ok 0.8V (oba wykresy w miare płaskie)czy tak powinno być? Jeśli tak to niech ktoś wyjaśni dlaczego ...