Automatyczne włączenie świateł Nissan Micra

Automatyczne włączenie świateł Nissan Micra

20 Mar 2015, 22:32

Witam. Mam pewien problem. Coś namieszałem i jakos przekręciłem drążek świateł w Nissanie Micra 2010 r. Przy przekręceniu kluczyka nie włączają mi sie automatycznie światła a przy wyłączaniu trzeba je ręcznie wyłączać. Jak mam ustawić aby te czynności były wykonywane automatyczne?
criso15
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 01 2015
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Nissan Micra
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

Re: Automatyczne włączenie świateł Nissan Micra

21 Mar 2015, 16:48

Jak się nie myle, to musisz włączyć stacyjke do poziomu kontrolek, gałkę ze świateł przekręcić w pozycję świateł mijania, wyłączyć stacyjke, wyjąć kluczyki ze stacyjki i otworzyć drzwi. I nie ruszaj więcej gałki od włączania swiateł.
chyba, że na gałce przełącznika masz pozycję "auto". Wówczas musisz tylko przełaczyć na tą pozycję.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Obowiązek używania odblasków i bezpieczeństwo na drodze Obowiązek używania odblasków i bezpieczeństwo na drodze
    Jedną z najważniejszych zasad bezpieczeństwa jest zasada widoczności. Uczestnicy ruchu drogowego powinni zadbać o to, by być widocznym dla innych i sami być jak najlepiej przygotowani do tego, by obserwować drogę i jej otoczenie. ...
    Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30, lotnisko, drift, 6
      22
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Jak podłączamy kable rozruchowe