Peugot 607 2.2hdi automat czy skrzynia jest awaryjna?

28 Mar 2009, 16:28

prosze o opinie kogos kto sie natym zna
piotrus22
Nowicjusz
 
Posty: 6

28 Mar 2009, 17:05

Nigdy nie słyszałem o tym samochodzie by miał awaryjną Automatyczną skrzynie biegów,jeśli jednak jeszcze nie kupiłeś tego samochodu to dobrze się zastanów zanim go kupisz,silnik godny polecenia ale zawieszenie delikatne i ta cholerna elektronika,b.często w warsztacie zostawia się w wyniku jej awarii kilka tysięcy zł.niektóre usterki stwarzają problem nawet dla ASO. :shock:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

28 Mar 2009, 17:13

PhantomASA1 napisał(a):Nigdy nie słyszałem o tym samochodzie by miał awaryjną Automatyczną skrzynie biegów,jeśli jednak jeszcze nie kupiłeś tego samochodu to dobrze się zastanów zanim go kupisz,silnik godny polecenia ale zawieszenie delikatne i ta cholerna elektronika,b.często w warsztacie zostawia się w wyniku jej awarii kilka tysięcy zł.niektóre usterki stwarzają problem nawet dla ASO. :shock:

niewiem dlaczego ale lubie francuzy dzieki
piotrus22
Nowicjusz
 
Posty: 6

28 Mar 2009, 17:36

Francuzów nie można nie lubić ,mają tę swoją specyfikę ,te wygodne zawieszenia,te dobre silniki,tylko? Ta cholerna elektronika ale to problem nie tylko żabosmakoszy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

28 Mar 2009, 18:28

PhantomASA1 napisał(a):Francuzów nie można nie lubić ,mają tę swoją specyfikę ,te wygodne zawieszenia,te dobre silniki,tylko? Ta cholerna elektronika ale to problem nie tylko żabosmakoszy.

no to wkoncu podtrzymal mnie pan na duchu bardzo podoba mi sie to auto ichce go miec bo niestac mnie na niemca zreszta nielubie bmw czy mercow no moze audi
piotrus22
Nowicjusz
 
Posty: 6

28 Mar 2009, 19:09

Wybieraj najprostszą wersję,im mniej elektroniki ,tym lepiej.Możesz trafić na egzemplarz ,który nie bedzie tobie sprawiał problemów(loteria),uważaj na wersje z regulowanymi elektronicznie amortyzatorami ,byś takiego nie kupił!Gdyby nie elektronika czyli jej awarie ten samochodzik byłby calkiem,całkiem! :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LC Convertible - czyli model ze zdejmowanym dachem
    Coraz więcej wskazuje na to, że Lexus LC ze zdejmowanym dachem faktycznie wyjedzie na drogi. Dobre wieści w tej sprawie płyną do nas z Australii. Spodziewany debiutu Lexusa LC Convertible rozbudził również plotki na ...

28 Mar 2009, 20:40

PhantomASA1 napisał(a):Wybieraj najprostszą wersję,im mniej elektroniki ,tym lepiej.Możesz trafić na egzemplarz ,który nie bedzie tobie sprawiał problemów(loteria),uważaj na wersje z regulowanymi elektronicznie amortyzatorami ,byś takiego nie kupił!Gdyby nie elektronika czyli jej awarie ten samochodzik byłby calkiem,całkiem! :wink:

to zawieszenie działa jak w citroenie C5 czy tez starej xanti jak poznac ze to automa tak sterowane zawieszenie ?
piotrus22
Nowicjusz
 
Posty: 6

28 Mar 2009, 22:38

Takie zawieszenia mają topowe wersje,bogato wyposażone.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)