Piękna BMKa tylko dlaczego tak tanio ?

Piękna BMKa tylko dlaczego tak tanio ?

03 Sty 2014, 00:56

[link wygasł] witam , od paru dni nie potrafie oderwać oczu od tej bmki której link podałem wyżej , tylko nie rozumiem dlaczego według mnie jest taka tania , moze ktos ją kojarzy albo był już oglądać a może wcale nie jest godna uwagi ?
Jagodzianka
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 26 01 1996
Auto: Szukam

Re: Piękna BMKa tylko dlaczego tak tanio ?

20 Sty 2014, 11:46

Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie byłą stuknięta. Mój teściu by się naciął na podobną „okazję” z cyklu „jak Niemiec sprzedawał to płakał”. U nich pod Rzeszowem jest gość prowadzacy auto-serwis BMW, bodaj Wlazło ma na nazwisko, imienia nie pamiętam. I ma w usługach m.in. ocenianie aut przed kupnem. Pojechali, odradził i całe szczęście bo samochód był klepany i miał przebieg jak stąd do Afryki i z powrotem :sly:
Romek1985
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 03 1985
Auto: Ford Fiesta

Re: Piękna BMKa tylko dlaczego tak tanio ?

20 Sty 2014, 11:59

Hehe.. Alpina & M Power 1.8 120 KM :lol: Jak ktoś przypina takie emblematy do takiego auta, to nie sądzę, by specjalnie umiał zadbać o auto. Jak dla mnie szczyt wieś-tuningu. A co do ceny.. jak dla mnie całkowicie normalna.
Geniodekt
Moderator - Katalog samochodów
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 299
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Impreza/Volvo S80
Silnik: 2.0 160/2.9 202
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy
    Odpowiednie ustawienie wysokości fotela i jego odległości od kierownicy, właściwe ułożenie rąk i ustawienie zagłówka – to elementy, które wpływają na poziom naszego bezpieczeństwa w samochodzie. Wysokość ...

•