Pierwsze auto dla kobiety do 10tyś.

Pierwsze auto dla kobiety do 10tyś.

11 Mar 2013, 19:05

Witam mam pytanie jakie auto jako pierwsze polecilibyście młodej kobiecie ? kwota przeznaczona na zakup auta to 10 tyś. mi się osobiście podoba hyundai coupe i ford cougar ale pochodzę z lubuskiego i nic nie mogę znaleźć w okolicach a studiuję w Jeleniej Górze więc ewentualnie mogą być okolice JG. Na autach za bardzo się nie znam ale z tego co się orientuję i co czytałam peugeoty i renault nie są godne polecenia czy to prawda? Proszę o wasze opinie i z góry dziękuję :)
PannaE
Obserwowany

Miejscowość: Jelenia Góra/Żagań
Prawo jazdy od: 27 07 2012
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców
    Wakacje już się skończyły i wkrótce uczniowie wrócą do szkoły. Bardzo ważne jest to, by docierali tam cali i zdrowi. Niestety, w Polsce statystycznie każdego dnia kilkoro dzieci w wieku 7-14 lat zostaje rannych ...
    Hybryda? Czy to się opłaca? Hybryda? Czy to się opłaca?
    Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009