Pierwsze auto za około 2000zł

Pierwsze auto za około 2000zł

14 Lut 2014, 11:23

Witam, mam zamiar jeszcze przed wakacjami zakupić dla siebie jakieś auto za około 2000zł. Ma to być mój pierwszy samochód. Dobrze by było jeśli byłby on na gaz.
Trochę przejrzałem forum i w podobnych tematach widziałem odpowiedzi, że najlepszym samochodem w podobnej cenie będzie Lanos albo Astra I, i trochę ich szukałem, ale kiedy znalazłem już coś ciekawszego to było to zawsze auto z komisu, a poczytałem też trochę, że jeśli auto w komisie kosztuje tak tanio to coś jest z nim nie tak. Więc jeśli moglibyście podrzucić mi kilka propozycji odnośnie planowanego zakupu to byłbym Wam bardzo wdzięczny. :)
Misiek2
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Pierwsze auto za około 2000zł

14 Lut 2014, 14:23

Znalazłem przy okazji też taką ofertę:
[link wygasł]
Co o niej sądzicie?
Misiek2
Nowicjusz

14 Lut 2014, 14:31

A może Polo II?
bart1500
Początkujący

14 Lut 2014, 15:22

Powiem tak.. Lanos za 2k nie wróży niczego dobrego, Astra F to będzie pewnie przedlift. Za 2k to szukaj czegoś co jeździ. Marka ani model w tym budżecie nie jest ważna, liczy się stan. Skąd jesteś?
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

14 Lut 2014, 18:02

Rozumiem, sam też na początku myślałem, że żeby kupić jakiś sprawny samochód będę musiał wydać na pewno więcej, ale przeszukując trochę ofert natrafiłem na wiele aut w okolicy 2000zł więc postanowiłem że zapytam Was na forum czy taki zakup jest możliwy albo czy w ogóle się opłaca. Ale jak widzę nie jest to zbyt dobry pomysł aby szukać na prawdę taniego auta. Mam więc pytanie do Ciebie, ile powinienem szykować pieniędzy aby móc kupić dla siebie pierwsze auto, które będzie w dobrym stanie, jeśli mógłbyś to podaj kilka modeli lub ofert czego mam na przyszłość szukać :).
Jestem z okolic Warszawy.
Misiek2
Nowicjusz

14 Lut 2014, 18:33

Za 2 tysiące też kupisz sprawne auto ale nie będzie ono idealne pod każdym względem :wink:
Za 2 tysiące szuka się ofert z okolicy, ogląda się te samochody a potem wybiera ten co był w najlepszym stanie i kupuje :)
Zobacz na te:
[link wygasł]
[link wygasł] (długie opłaty)
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Koniu
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover
    Po prezentacji Toyoty C-HR, kompaktowego crossovera japońskiej firmy, wśród mnóstwa pozytywnych komentarzy, w tym dotyczących awangardowej stylistyki i napędu hybrydowego, pojawiły się również pytania ...
    Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...

• Re: Pierwsze auto za około 2000zł

14 Lut 2014, 18:41

Fotelik w tym Golfie powinien świadczyć o niezłym stanie auta, nie znam ludzi, którzy wozili by dziecko w jeżdżącej trumnie :D
    Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
    mike
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
    Miejscowość: Zawiercie|Kraków
    Prawo jazdy od: 04 09 2013
    Auto: Ford Focus Mk II
    Silnik: 1.6 TDCI 109KM
    Rok produkcji: 2008

14 Lut 2014, 20:23

Cordoba w tym budżecie będzie przegnita na wylot. Ogolnie w tym budżecie nie ma co szukać konkretnego modelu tylko patrzeć na stan bo to jest najważniejsze.
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
    Miejscowość: Górny Śląsk
    Auto: Opel Corsa B
    Silnik: 1.4 60km
    Paliwo: Benzyna

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50