PILNE! Żółta tablica rejestracyjna - brak drugiej

PILNE! Żółta tablica rejestracyjna - brak drugiej

27 Kwi 2013, 11:05

WITAM!
Piszę z takim pytaniem..
Zakupiłem auto.. Przyszło do rejestrowania go i są potrzebne żółte tablice tymczasowe..
dzwoniłem do gościa od którego kupiłem auto i on mówi że ma tylko jedną bo drugą gdzieś zgubił..
Pytanie.. Jak można zgubić tablice po tygodniu od sprzedania auta -.-, do porównania to ja pamietam gdzie mam swoje tablice po sprowadzonym aucie w 2006 roku..
Czy da się wszystko załatwić mając jedną tablicę tymczasową?

Wiem, że były dwie na 100% bo oglądając auto przed zakupem obie były zawieszone.
Dawido92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 2011
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: VW Passat B5
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: PILNE! Żółta tablica rejestracyjna - brak drugiej

29 Kwi 2013, 08:00

najprędzej jak napiszesz do kierownika WK pismo o zagubieniu jednej tablicy z prośbą o zarejestrowanie na 1
i tak będą je zmieniać więc nie powinno być mega problemu,
jak nie to wyrobienie duplikatu
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...
    Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light