Pioneer DEH P7000R - problem z CD

Pioneer DEH P7000R - problem z CD

29 Lis 2007, 21:19

Witam wszystkich i przepraszam jeżeli nie wpisałem problemu w odpowiedniej kategorii ale jestem młodym kierowcą i dopiero się uczę na błędach.
Posiadam radio samochodowe Pioneer DEH P7000R z wejściem na CD. Ostatnio pojawił się problem że radio nie chce wciągnąć płyty. Wcześniej było wszystko dobrze, wystarczyło że tylko lekko wsunę CD do radia i samo się wsuwało. Teraz wkładam z oporem płytę i nic się nie dzieje, nie chce mi jej wessać. Jeśli ktoś wiedziałby w czym tkwi problem lub jak można usunąć tą usterkę byłbym bardzo wdzięczny.
Podaję także mój numer gg 2425527
Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
brilliance
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Wymiana filtra powietrza w tym modelu jest prosta i każdy sobie z nią poradzi bez problemu . Wystarczy ...
    Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż
    Ile zapłacilibyście za nieużywaną Toyotę Suprę z 1990 roku? Taki wyjątkowy egzemplarz z przebiegiem 92 km jest właśnie wystawiony na sprzedaż. Nic tak nie ekscytuje fanów sportowych Toyot jak dyskusje o zapowiadanym ...

•  
    • Kia Venga - kokpit
      Rozgrzewanie opon, Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, 3
      Ferrari F430, tył
      Men's Day 2009