Pioneer problem z podłączeniem tel pod USB

Pioneer problem z podłączeniem tel pod USB

01 Paź 2015, 17:33

Witam!
Mam następujący problem kupiłem radyjko Pioneer MVH-160UI specjalnie ze względu na to , że obsługuje telefony z androidem przez MTP. Posiadam telefon Samung Galaxy s4 po podłączeniu kabelkiem wychodzi mi błąd 19...
Oglądałem w internecie filmiki że powinno odrazu wyświetlić się MTP u mnie nie dzieje się nic... dodam że tel się ładuje .Miał ktoś może podobny problem? Z góry dzięki

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
kubistyn
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 03 2014
Auto: SEAT IBIZA

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję
    Nissan Sales Central & Eastern Europe sprzedał kolejne samochody dla polskiej Policji. W wyniku wygranego przetargu przeprowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu firma dostarczy 7 kolejnych samochodów ...
    Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach Mitsubishi Mirage - Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach
    Mitsubishi Mirage (w Europie nazywane Mitsubishi Space Star) zostało Samochodem Roku 2012-2013 na Filipinach (COTY-P). Model japońskiego producenta pokonał sześćdziesięciu dziewięciu pretendentów do tej prestiżowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1111
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Gokart, 3
      T-REX - Toyota Hilux Racing Experience, bok