Problem z PIONEER MVH-170ub

Problem z PIONEER MVH-170ub

13 Sie 2015, 12:21

Witam,

posiadam od niedawna radyjko PIONEER MVH-170ub. Przez pierwszy miesiąc wszystko pięknie ładnie, aż tu nagle... wstaję rano, wsiadam do auta i nie odpalę - padł akumulator. Okazało się, że jak wyłączam radyjko to przestało się wyłączać całkowicie, a wygląda jakby przechodziło w tryb czuwania - pojawia się zegar na wyświetlaczu, ale podświetlanie nadal świeci. Niezależnie czy mam kluczyk w stacyjce czy też nie... Na początku było ok, bo radyjko się wygaszało i zegara na wyświetlaczu nie było gdy wcisnąłem OFF...

Miał ktoś z Was podobny problem? Coś się pochrzaniło w ustawieniach radia czy co?

Bardzo proszę o pomoc
deamon
Obserwowany

Auto: Opel Astra II

Re: Problem z PIONEER MVH-170ub

14 Sie 2015, 12:16

Jeżeli wcześniej miałeś dobrze to najprawdopodobniej zmieniłeś coś w ustawieniach radyjka. Przypomnij sobie czy wcześniej zegarek też był widoczny na panelu po wyłączeniu radyjka i wyjęciu kluczyka ze stacyjki?
Możesz zrobić test i zdjąć panel na noc i wtedy akumulator nie powinien rozładować się.

Miałem kiedyś Blaupunkta po wyłączeniu radyjka na panelu pojawiał się zegarek i nic więcej. Raz zostawiłem tak panel w aucie na noc i rano już niestety nie odpaliłem :(
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10192
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Problem z PIONEER MVH-170ub

08 Paź 2015, 16:56

włączyłeś zegar czyli takie czuwanie. wyłącza się go srodkowym przyciskiem między szukaj a cofnij - taki z paskiem minus.
pawel14789
Nowicjusz

Auto: renault laguna I
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    Seat Leon III - gama silników Seat Leon III - gama silników
    SEAT wysyła nowego Leona na bitwę wydajnych i oszczędnych silników TDI i TSI, o pojemnościach od 1,2 do 2,0 litra pojemności. Wszystkie silniki wyposażone są w bezpośredni wtrysk i turbodoładowanie. Zostały one zaprojektowane ...

•  
    • BMW seria 7 e38, tył
      Gokart, 3
      Nysa z wypasionym wnętrzem
      Offrołdowy dzień kobiet