"Żywy Warsztat" czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019

"Żywy Warsztat" czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019

08 Mar 2019, 13:03

Dla każdego mechanika i właściciela warsztatu targi branżowe to dobra okazja do obejrzenia najnowszych produktów i urządzeń do codziennej pracy. W jednym miejscu można zobaczyć, dotknąć, porozmawiać z producentem, a także porównać oferty różnych dostawców – ich jakość czy cenę. A gdyby tak była jeszcze możliwość obejrzenia tych urządzeń w praktyce? Albo szansa na krótką pracę np. na wyważarce do kół czy maszyną polerską?
"Żywy Warsztat" czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019 Tym wyróżniają się zbliżające się Targi Techniki Motoryzacyjnej (26-29 marca, Poznań), że tam taka szansa będzie. Już po raz kolejny zorganizowany zostanie "Żywy Warsztat". To nic innego jak interaktywna wystawa – wydzielona strefa, w której jest może nieco głośniej, ale gdzie można przyjrzeć się pracy serwisantów z bliska, a także ich zastąpić.

"Żywy Warsztat" to spotkanie ekspertów, ale też sposób na pokazanie gościom targów, jak łatwa, szybka, wygodna i bezpieczna może być praca w warsztacie, gdy korzysta się z zaawansowanych technologicznie urządzeń. Można to zobaczyć w praktyce, spróbować, dopytać o konkrety ekspertów firmy – mówi Sebastian Klauz, dyrektor wydawnictwa Goldman, wydawcy gazety "Nowoczesny Warsztat" oraz portalu warsztat.pl.

POLECAMY AFT - Alternative Fuels Technology - nowe targi z branży autogazu

Eksperci goszczą ekspertów
Żywy warsztat to inicjatywa z kilkuletnią już tradycją. W poprzednich edycjach goście targów TTM mogli z bliska przyjrzeć się naprawom blacharskim, ogumienia, a nawet kompleksowej diagnostyce układu wtryskowego Common Rail. Ustawiano stacje klimatyzacji, urządzenia do geometrii, całe linie diagnostyczne oraz wiele innych. Wszystko w jednym miejscu – Alei Lipowej między pawilonami 7A i 8.

źródło: TTM
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3062
Zdjęcia: 11479
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Giulia Alfa Romeo Giulia
    Sedan Alfy Romeo spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. A z najcieplejszym oczywiście jego sportowa wersja Quadrifoglio z podwójnie doładowanym silnikiem V6 o mocy 510 KM, który opracowano razem z Ferrari. ...
    Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...

  •