"Żywy Warsztat" czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019

"Żywy Warsztat" czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019

08 Mar 2019, 13:03

Dla każdego mechanika i właściciela warsztatu targi branżowe to dobra okazja do obejrzenia najnowszych produktów i urządzeń do codziennej pracy. W jednym miejscu można zobaczyć, dotknąć, porozmawiać z producentem, a także porównać oferty różnych dostawców – ich jakość czy cenę. A gdyby tak była jeszcze możliwość obejrzenia tych urządzeń w praktyce? Albo szansa na krótką pracę np. na wyważarce do kół czy maszyną polerską?
Zdjęcie Tym wyróżniają się zbliżające się Targi Techniki Motoryzacyjnej (26-29 marca, Poznań), że tam taka szansa będzie. Już po raz kolejny zorganizowany zostanie "Żywy Warsztat". To nic innego jak interaktywna wystawa – wydzielona strefa, w której jest może nieco głośniej, ale gdzie można przyjrzeć się pracy serwisantów z bliska, a także ich zastąpić.

"Żywy Warsztat" to spotkanie ekspertów, ale też sposób na pokazanie gościom targów, jak łatwa, szybka, wygodna i bezpieczna może być praca w warsztacie, gdy korzysta się z zaawansowanych technologicznie urządzeń. Można to zobaczyć w praktyce, spróbować, dopytać o konkrety ekspertów firmy – mówi Sebastian Klauz, dyrektor wydawnictwa Goldman, wydawcy gazety "Nowoczesny Warsztat" oraz portalu warsztat.pl.

POLECAMY AFT - Alternative Fuels Technology - nowe targi z branży autogazu

Eksperci goszczą ekspertów
Żywy warsztat to inicjatywa z kilkuletnią już tradycją. W poprzednich edycjach goście targów TTM mogli z bliska przyjrzeć się naprawom blacharskim, ogumienia, a nawet kompleksowej diagnostyce układu wtryskowego Common Rail. Ustawiano stacje klimatyzacji, urządzenia do geometrii, całe linie diagnostyczne oraz wiele innych. Wszystko w jednym miejscu – Alei Lipowej między pawilonami 7A i 8.

źródło: TTM
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2854
Zdjęcia: 11030
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Elektryczna Toyota C-HR i model IZOA Elektryczna Toyota C-HR i model IZOA
    Toyota zaprezentowała na targach Auto Shanghai 2019 dwa nowe modele elektryczne. Nowa Toyota C-HR oraz spokrewniony z nią model IZOA to pierwsze samochody elektryczne na baterie Toyoty, które zadebiutują w Chinach. ...
    Jazda we mgle Jazda we mgle
    Jazda we mgle to jak jazda w chmurach, z tą tylko różnicą, że ich dolna podstawa styka się z powierzchnią ziemi. Kierowanie samochodem w takich warunkach wpływa negatywnie na percepcję wzrokową , m.in. trudniej ocenić ...

  •