TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

06 Mar 2018, 13:36

Hej
W poznaniu na Moto Show będą także Targi Techniki Motoryzacyjnej, odbywają się co dwa lata, na poprzednich nie byłem, warto się na nie wybrać? Mam kilka ładnych km i nie chciałbym się zawieźć. :ok:
http://ttm.mtp.pl/pl/dla_zwiedzajacych/
RomekT
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tychy
Prawo jazdy od: 14 05 2004
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Hyundai

Re: TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

06 Mar 2018, 14:33

RomekT napisał(a):W poznaniu na Moto Show będą także Targi Techniki Motoryzacyjnej
Tu masz informację o tych targach na forum targi-techniki-motoryzacyjnej-2018-diagnostyka-warsztat-myjnia-vt106600.htm Wszystko zależy od tego czego szukasz i o czym chciałbyś na takich targach porozmawiać z przedstawicielami firm które tam się wystawiają. Ja byłem dwa lata temu podczas tych targów to było sporo różnego rodzaju sprzętu o którym można było bezpośrednio porozmawiać. Te targi TTM były chyba w jednej hali plus na dworze były myjnie samochodowe i inne ciekawe rozwiązania.
Cichy77
Aktywny

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam

Re: TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

06 Mar 2018, 16:22

Szkolenia byłyby dobre :)
RomekT
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tychy
Prawo jazdy od: 14 05 2004
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Hyundai
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje Porady dla kierowców przed wyjazdem na wakacje
    Dobre i sprawdzone w serwisie opony, prawidłowe ciśnienie, odpowiednia głębokość bieżnika, wyposażenie awaryjne – to najważniejsze elementy, które należy sprawdzić przed podróżą autem na wakacje. Ważna ...
    Elektryczny autobus BYD kursuje w Warszawie Elektryczny autobus BYD kursuje w Warszawie
    W pełni elektryczny autobus BYD K9 kursuje już w stolicy. Miejskie Zakłady Autobusowe testują ekologiczny autobus chińskiej firmy BYD (Build Your Dreams) aż do 18 czerwca. Autobus kursuje na linii 222 przebiegającej przez ...

•  
    • Autobus elektryczny  BYD K9 MZA, tył
      Znaleziony egzemplarz, Toyota Sports 800
      Peiying, zabudowa car audio, BMW serii 1
      Nissan SKYLINE GT-R VüEspec II - GT Academy Version