TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

06 Mar 2018, 13:36

Hej
W poznaniu na Moto Show będą także Targi Techniki Motoryzacyjnej, odbywają się co dwa lata, na poprzednich nie byłem, warto się na nie wybrać? Mam kilka ładnych km i nie chciałbym się zawieźć. :ok:
http://ttm.mtp.pl/pl/dla_zwiedzajacych/
RomekT
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tychy
Prawo jazdy od: 14 05 2004
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Hyundai

Re: TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

06 Mar 2018, 14:33

RomekT napisał(a):W poznaniu na Moto Show będą także Targi Techniki Motoryzacyjnej
Tu masz informację o tych targach na forum targi-techniki-motoryzacyjnej-2018-diagnostyka-warsztat-myjnia-vt106600.htm Wszystko zależy od tego czego szukasz i o czym chciałbyś na takich targach porozmawiać z przedstawicielami firm które tam się wystawiają. Ja byłem dwa lata temu podczas tych targów to było sporo różnego rodzaju sprzętu o którym można było bezpośrednio porozmawiać. Te targi TTM były chyba w jednej hali plus na dworze były myjnie samochodowe i inne ciekawe rozwiązania.
Cichy77
Początkujący

Zdjęcia: 6
Auto: Nie mam

Re: TTM - Targi Techniki Motoryzacyjnej

06 Mar 2018, 16:22

Szkolenia byłyby dobre :)
RomekT
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tychy
Prawo jazdy od: 14 05 2004
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Hyundai
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryfikacja według Toyoty Elektryfikacja według Toyoty
    Toyota pracuje nad zelektryfikowanymi samochodami od 25 lat. Pierwszym efektem tych prac była hybrydowa Toyota Prius, która trafiła do seryjnej produkcji 22 lata temu. Japończycy zajmowali się samochodami elektrycznymi, ...
    Model studyjny BMW Gina Light 2008 Model studyjny BMW Gina Light 2008
    BMW Group Design przedstawiło model studyjny BMW Gina Light w odpowiedzi na debatę dotyczącą cech, które ukształtują motoryzacyjny krajobraz jutra. Pojazd zbudowany jako projekt doświadczalny prezentuje wizję przyszłości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat z miejscem na sztucera
      Czarne paski i kropki na krawędziach szyby samochodowej
      Opel Admirał, 1969 rok
      Men's Day 2010