Please poradzcie mi konkrety...

07 Gru 2007, 11:49

Juz dlugo zamierzam, ale teraz juz zamierzam konkretnie.... kupic jakiegos diesela z 2001-2002r do okolo 22-24000.

Zastanawialem sie glownie nad:

Alfa 156 kombi - bardzo mi sie podoba to auto aczkolwiek obawiam sie wizyt w serwisie, awarii i cen.

Pozostale NIE kombi

Focus - jednak maja opinie ze gniją

Mondeo III - moze byc ciezko znalezc takiego diesla za taka kase w dobrym stanie - i podobno tez pare podzespolow jak pompowtryski - lubi padac

Laguna II - ale to francuz - jakos sie nasluchalem "nie kupuj francuza" i ogolnie ze nie sa to solidne auta.

Chetnie skorzystam z jakichs rad bo chce juz cos wybrac i kupic, a nie wiem na co sie skusic i jak to bedzi ejak juz kupie - co mnie pozaskakuje najbardziej:/

Please jakies pomysly doswiadczonych kierowcow/mechanikow/posiadaczy powyzszych modeli.

Jezeli u kogos nie najdalej malopolski jest jakis taki godny uwagi samochod - ktos widzial/slyszal/ma - rowniez chetnie sie o tym dowiem i podjade ogladnac, bo wiekszosc interesujacych jest na drugim koncu polski:/

Nie wiem co innego mogloby jeszcze byc...moze Carisma? ale tutaj pewno tez drogo w sklepach jak padnie...a jak juz kupie to niech to jakis czas mnie powozi
LuckyLuck
Nowicjusz
 
Posty: 40

07 Gru 2007, 21:02

Nikt nic nie doradza - to napiszcie czemu nie doradzacie nic konkretnego po przeczytaniu :oops:
LuckyLuck
Nowicjusz
 
Posty: 40

07 Gru 2007, 21:15

a moze passat
artekk
Początkujący
 
Posty: 184
Miejscowość: k-kozle

07 Gru 2007, 22:51

passata bralbym bez zastanowienia gdyby nie to ze jest sporo drozszy patrzac rocznikowo od innych samochodow.

No chyba ze lepszy passat z 98' niz cos innego z 01'-02'

ale to 3-4 lata do tylu...a nie chce strasznie starego auta kupowac
LuckyLuck
Nowicjusz
 
Posty: 40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak rozkodować radio w samochodzie Renault?
    Bardzo często podczas chwilowej utraty zasilania radio w samochodach marki Renault jak i Dacii będzie wymagało wpisania kodu do jego uruchomienia. Problem ten może się pojawić np. po chwilowym odłączeniu akumulatora bez podtrzymania ...
    Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS
    Amerykański instytut bezpieczeństwa IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) przeprowadził nowe testy zderzeń czołowych kluczowych samochodów z segmentu D. W testach wzięło udział m.in. Volvo S60, które ...