POLONEZ ATU PLUS - wysokie oborty

POLONEZ ATU PLUS - wysokie oborty

25 Maj 2009, 22:01

Witam jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość !
Mam problem z moim polonezem wiec na benzynie jest pali jeździ wszystko ok obroty normalnie spadają ! jak powinny ! zaś na gazie po przejechaniu paru kilometrów obroty wieszają się na 2000 i nie chcą spaść mechanik powiedział ze to silniczek krokowy wymieniłem dalej to samo jak wyciągnę wtyczkę po prawej stronie na dole i się zresetuje to na gazie działa normalnie później jest to samo ! nie mam pojęcia co mu może być ! prosze o pomoc :cry:
Ostatnio edytowany przez Bojdka, 28 Maj 2009, 22:05, edytowano w sumie 1 raz
Bojdka
Nowicjusz

Miejscowość: Slaskie

27 Maj 2009, 18:50

Jezeli na benzynie bylo wszystko ok to niepotrzebnie wymieniales silniczek krokowy, po cos jest nie tak z gazem wydaje mi sie ze zla regulacja. Podjedz do kogos kto sie zajmuje instalacjami gazu i zobaczysz ze to naprawi.
dawidbn
Zaawansowany

Miejscowość: Koszalin

27 Maj 2009, 23:02

To nie jest sprawa regulacji. Stawiałbym na jakieś lewe powietrze.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja
    17 czerwca na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbyła się impreza XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012. Dla gości którzy jak co roku licznie odwiedzali tegoroczny Piknik przygotowano wiele atrakcji i konkursów można było ...
    Roomster i Fabia odświeżone modele SKODY Roomster i Fabia odświeżone modele SKODY
    Wprowadzając Nową Octavię, SKODA nie zapomina także o Roomsterze i Fabii. Te dwa modele otrzymały właśnie nowe logo marki oraz kilka dodatkowych modyfikacji. Wraz z wprowadzaniem innowacyjnego języka stylistycznego, SKODA ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Jaguar