Pomoc przy wyborze Frontera czy Vitara

Pomoc przy wyborze Frontera czy Vitara

23 Kwi 2014, 11:11

Witam mam dylemat odnośnie zakupu auta typowo w teren (lasy, łąki, pola - dla myśliwego). Od początku miałem zamiar kupna Opla Frontera 2.2 16V RS Sport 136 km, lecz z każdym, z którym rozmawiam na ten temat, odradza zakupu tego auta. Polecają głównie japońskie marki Toyota, Nissan, Mitsubishi, a najczęściej pada hasło Suzuki Vitara. Interesują mnie auta do 10 tys. z parametrami jak przy ww Oplu.
Dawidowski88
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Pomoc przy wyborze Frontera czy Vitara

24 Kwi 2014, 18:07

witara będzie mniejsza, bardziej zardzewiała i tak wiekowa że skoda gadać,
jeśli rozważasz frote sport to fajnie pod warunkiem Frota B (ma mocniejsze podzespoły, zwłaszcza przedni most, sprężyne zamiast resoru z tyłu, ogólnie o wiele wygodniejsza) 2,2 ok ale w dieslu, (benzyna po prostu nie jedzie, a jak założysz jeszcze LPG to już całkiem) spalanie w diesli w granicach 10 ON/100km przy 14/16 litrach LPG mała różnica, przy okazyjnym używaniu bez znaczenia
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowca i narciarz w jednym stali domu Kierowca i narciarz w jednym stali domu
    Zadając pytanie: Co łączy kierowcę i narciarza? Pewnie większość osób odpowiedziałaby, iż łączy ich samochód, którym narciarze najczęściej docierają pod stok narciarski. Jednak obie te grupy mają ze sobą ...
    Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
    W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata