Pomoc przy za kupie auta o profesjonalna firma

Pomoc przy za kupie auta o profesjonalna firma

10 Kwi 2015, 10:12

Cześć! Powiem szczerze - przy zakupie auta nie polegałbym jedynie na swojej (marnej zapewne) wiedzy . Stąd moje pytanie - czy przy zakupie korzystaliście kiedyś z usług profesjonalnej firmy w tym zakresie? Mi się zdarzyło konsultować i byłem bardzo zadowolony. Może stworzylibyśmy wspólnie listę poleconych film (lub osób prywatnych), którzy pomagają przy zakupie. Forum to forum - dużo informacji! ale nie wiem, czy któryś z forumowiczów chciałby ze mną jeździć i oglądać samochody :D
Pozdrawiam serdecznie! :D
Today94
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 06 1986
Auto: toyota

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta
    W piątek 23 listopada 2012 roku odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego Muzeum SKODY dla mediów, a trzy dni później (26 listopada) obiekt został uroczyście otwarty dla publiczności. Położone w Mladá ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50