Pomoc w ocenie ofert

pomoc w ocenie ofert

04 Maj 2015, 17:17

Witam, jakiś czas temu pytałem na forum jakie auto kupić, a że moje dotychczasowe auto przeszło w inne ręce potrzebuję kolejnego pojazdu. Wybór padł na honde accord w benzynie. Niestety w mojej okolicy nie ma ofert tego modelu więc znalazłem kilka w rozsądnej odległości po które byłbym w stanie podjechać.Proszę o ocenę poniższych ogłoszeń, wszelkie uwagi, spostrzeżenia będą mile widziane :)

1. [link wygasł]
2. [link wygasł]
3. [link wygasł]
4. [link wygasł]
5. [link wygasł]
6. [link wygasł]
areko
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 06 2008
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: chwilowo brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy
    Odpowiednie ustawienie wysokości fotela i jego odległości od kierownicy, właściwe ułożenie rąk i ustawienie zagłówka – to elementy, które wpływają na poziom naszego bezpieczeństwa w samochodzie. Wysokość ...
    Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance
    Nowa SKODA Octavia zadebiutuje na polskim rynku już marcu 2013 roku. Samochód będzie oferowany w trzech wersjach wyposażenia: Active , Ambition i Elegance . SKODA Octavia to auto ustanawiające nowe standardy w swoim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI