Pomoc w ocenie ofert

pomoc w ocenie ofert

04 Maj 2015, 18:17

Witam, jakiś czas temu pytałem na forum jakie auto kupić, a że moje dotychczasowe auto przeszło w inne ręce potrzebuję kolejnego pojazdu. Wybór padł na honde accord w benzynie. Niestety w mojej okolicy nie ma ofert tego modelu więc znalazłem kilka w rozsądnej odległości po które byłbym w stanie podjechać.Proszę o ocenę poniższych ogłoszeń, wszelkie uwagi, spostrzeżenia będą mile widziane :)

1. [link wygasł]
2. [link wygasł]
3. [link wygasł]
4. [link wygasł]
5. [link wygasł]
6. [link wygasł]
areko
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 06 2008
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: chwilowo brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chevrolet Corvette C7 - 4 potężne końcówki wydechu Chevrolet Corvette C7 - 4 potężne końcówki wydechu
    Amerykanie słyną z zamiłowania do sportowych samochodów z potężnymi silnikami. Ale czasami ich mania wielkości dotyka również pozostałych części samochodu. Dowodem tego może być Chevrolet Corvette 7. generacji. ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•