Pomoc w wyborze auta za około 15 tyś

Pomoc w wyborze auta za około 15 tyś

26 Kwi 2018, 17:23

Hej

Mam kilka modeli na oku:
1. Mini [link wygasł]
2. Mini [link wygasł]
3. Mini [link wygasł]
4. Punto [link wygasł]
5. Hyundai I30 [link wygasł]
6. Astra [link wygasł]
7. Megane 3 [link wygasł]

Kolega ma Mini Coopera i bardzo spodobało mi się to jak go się prowadzi, stąd tyle modeli w moich rozważaniach. Podjadę zobaczyć pewnie większość z tych co wymieniłem ale chciałem się zapytać czy może, któryś z nich nie jest wart swojej ceny lub odpada przez coś czego ja nie zauważyłem?
Będzie to moje pierwsze auto.
rubesom
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Pomoc w wyborze auta za około 15 tyś

26 Kwi 2018, 18:09

rubesom napisał(a):Kolega ma Mini Coopera i bardzo spodobało mi się to jak go się prowadzi, stąd tyle modeli w moich rozważaniach. Podjadę zobaczyć pewnie większość z tych co wymieniłem ale chciałem się zapytać czy może, któryś z nich nie jest wart swojej ceny lub odpada przez coś czego ja nie zauważyłem?

Jak dla mnie to odpada przez tandetne wykończenie i niewspółmiernie wysokie koszty utrzymania do tego co sobą prezentuje. A w pierwszym, w bagażniku pudełko z przegubem/po przegubie chyba najtańszej dostępnej w tym kraju marki.

Szukaj aut od osób prywatnych. Większość komisów a wśród nich takie AAA najlepszą opinią się nie cieszy.
Insignia ST, 2.0DTH/170, '17
Focus 2, 1.6tdci/90, '10
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST
Silnik: 1.6tdci, 2.0dth
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Pomoc w wyborze auta za około 15 tyś

27 Kwi 2018, 10:46

A co myślicie o tym?
[link wygasł]

Na moje niefachowe oko progi są malowane (prawa strona, inny odcień).
Coś za tanio to wygląda. Warto jechać i oglądać?
rubesom
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda silniki K20 / K24 Honda silniki K20 / K24
    Cztery cylindry w układzie rzędowym. Pojemność: 2 do 2,4 litra. Zalety: relatywnie duża moc. Wyprodukowane przez Hondę motory K20 / K24 zasłynęły dzięki systemowi zmiennych faz rozrządu VTEC i do tej pory mają zwolenników ...
    OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe
    Umowa ubezpieczenia OC standardowo zawierana jest na 12 miesięcy. Są jednak sytuacje, w których właściciel auta może ubezpieczyć pojazd np. na 30 dni. Kto i kiedy może kupić ubezpieczenie krótkoterminowe? Prawo ...

•  
    • Skoki kaskaderskie na motorach na VERVA Street Racing
      Opel Astra OPC, tył
      Mercedes Cabrio
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 10