Pomóżcie wybrać Nissan Murano chrysler Pacifica

06 Sty 2009, 23:08

które auto wybrać Nissana murano z roku 2003/2004 czy Chryslera Pacifica z roku 2005?? które auto jest lepsze?? które wy byście wybrali i dlaczego?? jakie znacie plusy a jakie minusy tych aut??
skalus
Nowicjusz
 
Posty: 4

03 Lut 2009, 23:46

sam sie zastanawiam...
Tobiasz78
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: łódź

04 Lut 2009, 20:49

W mojej okolicy jeździ kilka pacifików i jak depnie gazu to słychać i widać.Stylistyka jest bardziej ludzka aniżeli w murano i w razie awarii jest coraz więcej serwisów z częściami do pacyfików.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

05 Lut 2009, 00:14

Jakbyś chciał pacyfice to w sumie to chyba jest tańszy wybór niż murano (jak patrzyłem po cenach na gratce).


Obecnie poruszam się 1o letnią mazda 323 w sedanie i w sumie nie musze zmieniac auta, bo niegdy mnie nie zawiodła (od 2 lat i 40 tyś km) a ma już 200 tyś, tylko leje i jade, ale z drugiej strony, żona, dziecko, pies, wózek, ciężko to upchnąc, szlag mnie trafia jak za każdym razem muszę zdejmować kółka od wózka pakując je do bagażnika tego kompaktowego sedana (inaczej się wózek nie mieści).

Nie mam więc żadnego doświadczenia z autami z USA, zatem jakbyście mieli jakieś swoje przemyślenia to chętnie wyslucham.

Pozdrawiam

Tobiasz
Tobiasz78
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: łódź