Porada jakie auto wybrać

17 Mar 2016, 23:01

Witam mam 28 lat i poszukuje swojego pierwszego auta posiadam prawo jazdy już kilka lat. Wpadło mi w oko kilka modeli, ale nie wiem co powinienem wybrać. Kwotę jaka chciałbym przeznaczyć na zakup to ok 18tyś. ogólnie nie zamierzam wozić pasażerów tylko ja i jedna dodatkowa osoba. Dużo nie jeżdżę więc wersja benzynowa bez gazu mi wystarczy. Auta poniżej miedzy sobą dużo się różnią i nie wiem, które docelowo powinienem wybrać i proszę o radę.

Fiat bravo
Alfa romeo 147 z tego co wyczytałem auto dosyć awaryjne i przeważnie pada elektryka
Mazda3 pierwszej gerneracji z inforamcji jakie uzyskałem dowiedziałem się że mają słaba blachę i rdzewieją i części nie są też najtańsze.
Honda civic 7 generacji wersja po liftingu
Honda acort 6 generacji
Opel astra H wersja sport
Toyota celica 2 generacji
tajwan
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: nie mam

20 Mar 2016, 12:42

Z tego zestawu wybrał bym albo opla albo celice tylko w kradł się mało błąd chodziło mi o celica 7 generacji.
tajwan
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: nie mam

24 Mar 2016, 22:59

Po obejrzeniu wszystkich aut w realnym świecie padło na fiata bravo albo fiata sedici.
tajwan
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...