Poszukuję namiarów na tablice rej. GKE 512

Poszukuję namiarów na tablice rej. GKE 512

08 Wrz 2015, 10:32

Witam!
Mam do Was wielką prośbę o pomoc w namierzeniu kraju z konkretnymi tablicami rejestracyjnymi.

Chodzi GKE 512 - czerwone litery na białym tle.

Auto o takich numerach niedawno na parkingu uszkodziło mój samochód i uciekło. Mam świadka, który upiera się, że takie właśnie były numery. Zgłosiłem na Policje, ale po 2 miesiącach poszukiwań stwierdzili, że takich numerów nie ma w Polsce, a dostępu do baz innych krajów oni nie mają. Są to prawdop. jakieś specjalne tablice, tymczasowe, zdjazdowe itp.

Czy wiecie może który kraj ma taką strukturę numerów tablic?

Na tę chwilę jestem bezradny i chyba będę musiał zapłacić za likwidację szkody z własnego AC. Szlag mnie trafia, że w dzisiejszym świecie nie można znaleźć takiej informacji, a jakiś zbój jeździ bezkarnie.

Z góry wielkie dzięki za pomoc!
RicoSky
Nowicjusz

Miejscowość: pomorskie

Re: Poszukuję namiarów na tablice rej. GKE 512

10 Wrz 2015, 08:13

Trzy czerwone litery i trzy czerwone cyfry na białym tle to mają napewno w Belgi. Nie wiem, czy jeszcze gdzieś.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Poszukuję namiarów na tablice rej. GKE 512

10 Wrz 2015, 09:15

to jest jakiś ślad. dzięki!
RicoSky
Nowicjusz

Miejscowość: pomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie Volkswagen XL1 najoszczędniejszy seryjny samochód na świecie
    Volkswagen XL1 ze zużyciem paliwa 0,9 l/100 km jest najoszczędniejszym seryjnym samochodem na świecie. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in dwuosobowe auto może przejechać nawet 50 km tylko na prąd, nie emitując w ogóle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI