Potrzebny samochód na pokazy rowerowe

Re: Potrzebny samochód na pokazy rowerowe

20 Wrz 2011, 20:18

Właśnie się rozglądam za takim 1.9 dieselek, co prawda całe życie na benzynie jeżdziłem i ciężko się przestawić, ale kilka dni temu jechałem na pokazy rowerowe skodą octawią dieselkiem i co tu dużo gadać, spalanie 5litrów na trasie robi robote:)
Jakbyście mieli jakieś info na temat dobrego Kangoo z 1.9 dieselkiem, to dzięki za wszelkie info. Tak czy inaczej, dzięki za wszelką pomoc, bo nie ukrywam wśród znajomych nikt nie jeżdzi kangoo i zupełnie nie mam żadnej wiedzy na ten temat
Kozioł71
Nowicjusz

Auto: Jaguar XJ40

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pasy bezpieczeństwa bez tajemnic Pasy bezpieczeństwa bez tajemnic
    Choć pasy bezpieczeństwa mogłyby się wydawać prostym urządzeniem, w swojej współczesnej formie są skomplikowanym elementem konstrukcyjnym. Nieustanne prace rozwojowe i duże nakłady finansowe producentów, takich ...
    Nieuważny pieszy i zasada ograniczonego zaufania Nieuważny pieszy i zasada ograniczonego zaufania
    Podobnie jak kierowcy piszący SMS-y i rozmawiający przez telefon w trakcie jazdy narażają się na utratę kontroli nad pojazdem, także i piesi rozproszeni przez rozmowę czy zabawę gadżetami narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      GTP Light