Pranie tapicerki

07 Lut 2022, 13:21

Cześć! Zwracam się do Was z pytaniem o polecenie salonu, który zajmuje się pranie tapicerki bielsko. Ostatnio tapicerka w moim aucie pachnie nieświeżo i nie wiem czym jest to spowodowane. Szukam dobrej firmy, która sobie z tym poradzi.
Ostatnio edytowany przez Kao, 07 Lut 2022, 20:54, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Agata13
Nowicjusz
 
Posty: 1

08 Lut 2022, 17:52

Dużo jest takich firm i nie trzeba tu polecać. Najlepiej poszukaj jakiejś blisko miejsca zamieszkania następnie podjedź pogadaj, sprawdź jakieś opinie i wtedy się zdecyduj.

Agata13 napisał(a):Ostatnio tapicerka w moim aucie pachnie nieświeżo i nie wiem czym jest to spowodowane
Brakiem dbania o czystość :) w samochodzie normalnie użytkowanym wystarczy raz na jakiś czas odkurzyć i posprzątać.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

22 Lut 2022, 17:03

Tak jak pisze kolega wyżej — o tapicerkę trzeba dbać, żeby nie pojawiał się brzydki zapach. Oprócz cotygodniowego odkurzania korzystam także z usług profesjonalnej firmy zajmującej się auto detailingiem. Niedawno zawiozłem do nich auto i wróciło do mnie "jak nowe", całe pachnące, aż żona się zdziwiła, więc zdecydowanie polecam! :D
waldiwaldi89
Obserwowany
 
Posty: 1

25 Cze 2022, 14:40

Wiesz co, korzystałam swego czasu z usług [ reklama ]. Spróbuj skontaktować się z nimi.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 25 Cze 2022, 18:19, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
xoxo2000
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Reflektory z diodami LED (2007)
    W 2007 roku epokę reflektorów z emitującymi białe światło diodami LED zapoczątkował Lexus. Jako pierwszy producent zamontował je w światłach mijania auta produkowanego na szeroką skalę, a dokładnie w swoim flagowym ...