Prawo Jazdy - jazda bez dokumentów

Prawo Jazdy - jazda bez dokumentów

09 Mar 2009, 14:09

Witam,
Mam takie pytanie odnośnie prawa jazdy! Dziś zdałem egzamin praktyczny na kat.B . Czas oczekiwania na prawo jazdy wynosi 2 tyg. Jeżeli dziś wyjechałbym samochodem i złapałaby mnie policja to jakie mogą być tego konsekwencje ?
chachurka
Nowicjusz

Re: Prawo Jazdy

09 Mar 2009, 15:20

50 zł za brak dokumentów.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

09 Mar 2009, 15:28

nawet jeżeli nie ma mnie w rejestrze to 50 zł ? Bo wiem, że ta suma jest za brak dokumentów przy sobie. A jak policja może sprawdzić czy ja rzeczywiście mam prawko i nie blefuje.
chachurka
Nowicjusz

Prawo Jazdy

09 Mar 2009, 17:21

Oczywiście,że mogą sprawdzić czy masz prawo jazdy czy nie.Gorzej,jak cię złapią,a nie będziesz jeszcze w rejestrze.Wówczas nie zapłacisz 50 zł,a aż 500 zł i oczywiście nie będziesz mógł dalej jechać samochodem,czyli zostanie on odholowany,chyba,że uda ci się kogoś załatwić,żeby przyjechał i poprowadził ten samochód za ciebie.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

12 Mar 2009, 13:51

lepiej poczekać gdzie możesz na legalu śmigać:)
motorowyboj
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...
    Jak ustawić prawidłowo lusterka w samochodzie? Jak ustawić prawidłowo lusterka w samochodzie?
    Prawidłowe ustawienie lusterek ma istotny wpływ na bezpieczeństwo – od tego zależy, czy kierowca będzie mógł dokładnie obserwować sytuację na drodze. Ważne, aby w ustawieniu lusterek wykazywać się starannością ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI