Problem z gazem

Problem z gazem

16 Lis 2008, 15:19

Przed chwila jechałem swoją vectra a, no i w trakcie jazdy wyłączył mi się gaz, kontynuowałem jazdę na benzynie. Zatrzymałem się aby to sprawdzić, lecz po około 30 sek pracy silnika na biegu jałowym na benzynie (gaz dalej nie działa), silnik wchodzi na wyższe obroty i zapala się kontrolka awarii. Czy może mi ktoś powiedzieć co się stało?
foxterr
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecinek

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...
    Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007) Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007)
    W 2004 roku na rynek weszła, zaprojektowana całkowicie od nowa i po raz pierwszy w europejskim biurze Toyoty w Nicei, Corolla E12. W gamie pojawiła się także, najmocniejsza w historii cywilnych Corolli, wersja T-Sport Compressor. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005