Problem z odpalaniem Renault Megane Classic

Problem z odpalaniem Renault Megane Classic

27 Wrz 2010, 09:50

Witam mam renault megane Classic 97 rok, pojemność 2,o w gazie a problem dotyczy tego, że jak auto postoi przez całą noc to rano ma ciężko zapalić, dopiero może zapali za 4 lub 5 razem a jak jest ciepły to pali za pierwszym razem i byłem u mechanika i on mi powiedział ze jest to czujnik położenia wału ale znowu każdy mnie wysyłał zebym pojechał z autem na komputer i byłem ostatnio i niby wyskoczyło 7 błędów i je skasował ale i tak to nic nie pomogło i ja sie pytałem tego kolesia od komputera czy to może być czujnik położenia wału a on mi powiedział że jakby był popsuty to by mi na komputerze wyświetliło i teraz nie wiem kto mówi prawde. Jakby ktoś cos wiedział to prosze pisac.
krzys23
Nowicjusz

Re: Problem z odpalaniem Renault Megane Classic

28 Wrz 2010, 09:31

U mego brata w Megance(tylko nowszej) były takie same objawy,czujnik położenia wału był do wymiany.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta Seat Leon - kompaktowy hatchback do miasta
    Najniższym spalaniem może poszczycić się Seat Leon z 1,6-litrowym silnikiem Diesla o mocy 115 KM i pięciobiegową, manualną skrzynią biegów. W mieście wynosi ono 4,6–4,7 l/100 km, w trasie 3,8–4,0 l/100 ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny