Problem z podświetleniem zegara

Problem z podświetleniem zegara

01 Mar 2015, 21:33

Witam. Dzisiaj pojawił się problem z podświetleniem zegara, który znajduje się na liczniku mojej Polówki 6n. Po uruchomieniu świateł wyświetlacz jest podświetlany przez chwile normalnie ciągłym światłem jak powinno być ale po upływie niecałej minuty podświetlenie zaczyna szybko mrugać. Podświetlenie wyświetlacza od kilometrów działa normalnie. Podejrzewam że będzie trzeba rozkręcić licznik i tu moje pytanie, czy jest to trudne zadanie do zrobienia? Pozdrawiam
BlaszanyDrwal
Nowicjusz

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: VW Polo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...
    Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP
    Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP - wiodącej europejskiej organizacji oceniającej najważniejsze aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kia Carens jest jednym z dwóch tylko modeli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył