Problem z Radiem.

07 Sty 2010, 16:18

Witam. Ostatnio dostałem od wujka radio Pioneer Keh-1930R. Jest to stary poczciwy kaseciak w dobrym stanie. Po podłączeniu do kostki wszystko działa radio, zapamiętuje stacje, wyświetla komunikaty, czas itp , ale nic nie słychac w głosnikach :evil: .. Nawet po wcieciu sie w kable bezposrednio głośnikiem takim "testowym" nie ma zadnego głosu. Rozmawiałem z wujkiem i tez mówił ze radio grało i w pewnym momencie grać przestało. Ma ktos pomysł co mogło sie uszkodzic i czy ewentualna naprawa jest trudna i opłacalna??
przemson90
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: ok Płocka

07 Sty 2010, 16:24

Końcówki mocy spalone - kiedyś wymieniałem w radiu sony to wstawiono mi zamienniki za 50zł.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1427
Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

07 Sty 2010, 16:30

Aaa dziękuje w takim razie. Sam tu widocznie nic nie naprawie. :sad:
przemson90
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: ok Płocka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa
    Jazda w zimowych warunkach wymaga od kierowcy większych umiejętności, a także odpowiedniego wyposażenia samochodu w opony, które zapewnią maksymalną możliwą przyczepność. Od kilku lat toczy się dyskusja, czy warto ...
    Suzuki Jimny
    Mała terenówka Suzuki była już kiedyś dostępna ze zdejmowanym dachem. Ale najnowsza odsłona modelu, która ostatnio skradła serca wielu kierowców, nie doczekała się dotąd takiej odsłony. Są jednak spore ...