Problem z vat 25

problem z vat 25

27 Lis 2010, 08:38

kupiłem auto we Francji jeszcze ze starym dowodem exportowym i jako sprzedający widnieje w niej Polak i jego polski adres(exportówki wydawali na ksero dowodu osobistego), auto ocliłem, i w US pani nie przyjęła mi wniosku bo adres musi być zagraniczny (umowa spisana we Francji) bo inaczej nie będzie to wewnątrzwspólnotowe nabycie i mam poprawić adres na zagraniczny,czyli "podrobić umowę" tyle,że w celnym jest już złożona ta - czy może mi ktoś coś doradzić
greg4040
Nowicjusz

Miejscowość: podkarpacie

Re: Problem z vat 25

27 Lis 2010, 16:02

W tej sprawie zwróc sie do gościa który tu pisze pod ps. lub nazwiskiem Sawicki...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy
    Wielu sprzedawców akumulatorów po dziś dzień spotyka się z zapytaniami ze strony klientów czym tak naprawdę jest akumulator bezobsługowy oraz czy akumulator zamontowany w ich samochodzie jest bezobsługowy? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005